Šiaulių kino teatruose...

2014-09-01

Šiuo metu Šiaulių kino teatrai siūlo Jums kelis naujus filmus...

 

"Radviliada"/"Radviliada"
Istorinis

Režisierius: Ramunė Rakauskaitė

Rodomas: Forum Cinemas Šiauliai

Trukmė: 85 min.

Pastatyta: Lietuva

 Kaip atrodė mūšis, kai į kovą stoja 5 tūkstančiai mūsiškių prieš 25000 rusų armijos kareivių … ir laimi?

Kam priklausė žymiausi viduramžių šarvai Europje, šiandieną lyginami su formulės 1 bolidu pagal kainą ir funkcionalumą?

Kieno palikuoniai atgimsta JAV prezidento Kenedžio šeimoje, gauna net 5 Emmy ar sukuria pasaulinę madų imperiją ?

Apie juos sakė: ,,..Nenoriu būti karaliumi, noriu būti Radvila‘‘.

Kino kelionė ,,RADVILIADA” - tai naujas lietuviškas filmas, kuriame susitinka dabartis ir viduramžių didikų Lietuva bei atgyja Ula - lietuvškasis Spartos mūšis.

------------------------------------------------------------------------

"Sparnai: ugnies tramdytojai"/"Planes: Fire & Rescue"
Animacija / Nuotykių / Komedija

Režisierius: Roberts Gannaway

Rodomas: Atlantis Cinema, Forum Cinemas Šiauliai

Trukmė: 83 min.

Pastatyta: JAV

Vos prieš metus didžiuosiuose ekranuose stebėjome paprasto lėktuvėlio Dasčio nuotykius. Filmuko „Sparnai“ herojus svajojo tapti lenktyniniu lėktuvu, skrendančiu aplink pasaulį. Atkaklus lėktuvėlis savo pasiekė: jis ne tik dalyvavo lenktynėse, bet jas ir laimėjo.

Praėjo metai. Dastis sužino labai nemalonią naujieną: pasirodo, jo variklio patirta žala jau niekuomet neleis Dasčiui lenktyniauti. Nusivylęs lėktuvėlis turi susirasti kitą svajonę. Lyg tyčia jo gyvenime atsiranda bebaimių miško gaisrų gesintojų būrys, vadovaujamas veterano sraigtasparnio Bleido Reindžerio. Pagrindinis būrio darbas – saugoti nuo gaisrų Pistono viršukalnės Nacionalinį parką.

Nespėjęs kaip reikia apšilti sparnų, Dastis netrukus metamas į patį įvykių sūkurį. Nacionaliniame parke įsiplieskia didžiulis gaisras. Gesintojų komanda pakyla į mūšį su ugnimi. Sparnas į sparną kovodamas su naujaisiais savo draugais, Dastis supranta, kad šalia greičio, ištvermės ir meistriško skraidymo gyvenime yra ir kitų svarbių dalykų: draugystė, pasiaukojimas ir drąsa.

(Theatrical Film Distribution)

---------------------------------------------------------------

"Nuodėmių miestas 2"/"Sin City: A Dame to Kill For"
Veiksmo / Kriminalas / Trileris

Režisierius: Frank Miller, Robert Rodriguez

Rodomas: Atlantis Cinema, Forum Cinemas Šiauliai

Trukmė: 103 min.

Pastatyta: JAV

  2005 metais viso pasaulio kino mėgėjai kone pakvaišo nuo itin neįprastos, efektingos ir stilingos Frank'o Miller'io komikso „Nuodėmių miestas" adaptacijos. Po milžiniškos juostos sėkmės filmo režisierius Robert'as Rodriguez'as iš karto pažadėjo tęsinį, tačiau antrosios filmo dalies laukti teko beveik dešimtį metų.
Juosta „Nuodėmių miestas 2" nufilmuotas tokia pat technologija. Kartu su to paties pavadinimo komikso kūrėju F. Miller'iu (kuris yra ir filmo scenaristas, ir režisierius), R. Rodriguez'as pasakoja keturias istorijas, susijusias su pirmąja juosta. Dvi filmo novelės jau yra išleistos komiksais, kitas dvi F. Miller'is sukūrė specialiai filmui.

Tamsaus, niūraus ir grėsmingo miesto fone pasakojamos istorijos yra ne mažiau niūrios ir grėsmingos. Į pavojingiausias situacijas nuolat patenkantys jų herojai sprendžia savo (ir aplinkinių) problemas, vaikosi malonumų ir ieško atsakymų į pačius keisčiausius juos kamuojančius klausimus.
Kaip ir pirmajame filme, antroje juostoje taip pat pamatysime visą aktorių žvaigždyną: Bruce'ą Willis'ą, Mickey'į Rourke'ą, Clive'ą Owen'ą, Jessica Alba, Rosario Dawson, Jaime King, Eva Green, Josh'ą Brolin'ą, Joseph'ą Gordon-Levitt'ą, Juno Temple, Ray'ų Liotta ir netgi Lady Gaga.

(Acmefilm)

 ----------------------------------------------

"Kaukazo belaisvė"/"Kavkazkaya plennitsa"
Komedija

Režisierius: Maksim Voronkov

Rodomas: Atlantis Cinema, Forum Cinemas Šiauliai

Trukmė: 95 min.

Pastatyta: Rusija


Istorija nutikusi prieš beveik penkiasdešimt metų vėl kartojasi! Filmas „Kaukazo belaisvė“ kultinius Šuriko nuotykius atgaivina dabartyje – šiuolaikiškai ir dar linksmiau. Nors viskas gerokai pasikeitė, svarbiausi dalykai išliko tie patys: meilė, draugystė, degtinė, šašlykai ir širdį veriančio grožio dainos.
Žurnalistas Šurikas atkeliauja į Kaukazą, kur ketina nufilmuoti reportažą apie vietines tradicijas. Gorsko miestelyje jį globoti imasi pats meras Georgijus Gadžijevičius Saachovas. Laikydamasis valdžios sluoksniuose sparčiai plintančios mados, miestelio vadovas ketina vesti už save gerokai jaunesnę merginą. Saachovas yra nusižiūrėjęs gražuolę Niną, kuria nuo pat pirmo susitikimo susižavėjo ir Šurikas. Meras su savo parankiniais pasinaudoja naiviu žurnalistu ir pagrobia Niną, tačiau supratęs esąs apgautas Šurikas puola gelbėti mylimos merginos.
„Kaukazo belaisvės“ kūrėjams pavyko surinkti legendinio filmo dvynius, kurie privers žiūrovus braukti ne tik juoko, bet ir nostalgijos ašaras. Akiniuotį Šuriką, tokį pat geraširdį kaip ir jo pirmtakas, tačiau apsirūpinusį gerokai sudėtingesne technika, suvaidino stulbinamai panašus aktorius Dmitrijus Šarakois. Ninos, kuri dabar ne tik sportininkė, alpinistė ir doktorantė, bet ir ekstremalių sporto šakų gerbėja, vaidmuo atiteko žaviajai „Meilė Niujorke 3“ žvaigždei Nastiai Zadarožnajai.
Pagyvenusį jaunikį, kalbantį gruzinišku akcentu, „Kaukazo belaisvėje“ įkūnijo bene geriausias Rusijos komikas Genadijus Chazanovas, o plėšikų šutvę, organizavusią nuotakos pagrobimą, ne prasčiau nei Jurijus Nikulinas, Georgijus Vicinas ir Eugenijus Morgunovas atgaivino legendinės trijulės antrininkai.

(Garsų pasaulio įrašai)

 ------------------------------------------------

"Vėžliukai nindzės"/"Teenage Mutant Ninja Turtles"
Veiksmo / Nuotykių / Komedija / Fantastika

Režisierius: Jonathan Liebesman

Rodomas: Atlantis Cinema, Forum Cinemas Šiauliai

Trukmė: 101 min.

Pastatyta: JAV


Keturi mieli vėžliukai, įvaldę kovų menus ir pavadinti Renesanso dailininkų vardais, pirmą kartą pasaulį išvydo 1984-ųjų gegužę, komikso puslapiuose. Už teisingumą kovojančių vėžliukų nuotykiai skaitytojams patiko ir, komiksui išpopuliarėjus, vėžliukai nindzės persikėlė į televizijos ekranus. Animacinis serialas tokiu pat pavadinimu buvo pradėtas kurti 1990-aisiais.

Niujorkas išgyvena slogius laikus. Piktadarys Šrėderis geležine ranka valdo visą miestą – pradedant korumpuota policija, baigiant dar korumpuotesnias politikais. Saugumo jausmą seniai užmiršę miestiečiai įbauginti ir praradę viltį. Tačiau vieną dieną kažkas pasikeičia. Tai šen, tai ten pasigirsta keistų gandų apie bebaimius rytų kovų menus įvaldžiusius padarus, kurie priešinasi Šrėderio diktatui ir griauna jo planus.

Gandai turi pagrindą. Į kovą su nusikaltėliais stoja keturi broliai – vėžliukai mutantai nindzės. Kartu su bebaimės reporterės April O‘Neil (aktorė Megan Fox) pagalba Leonardas, Rafaelis, Donatelas ir Mikelandželas siekia į Niujorką sugrąžinti taiką ir teisingumą.

(Forum Cinemas)

 ------------------------------------------------

"Nesunaikinami 3"/"The Expendables 3"
Veiksmo / Nuotykių / Trileris

Režisierius: Patrick Hughes

Rodomas: Atlantis Cinema, Forum Cinemas Šiauliai

Trukmė: 126 min.

Pastatyta: JAV


2014 metų vasarą kino teatrus trečia kartą sprogdins nesunaikinami vyrai. „Nesunaikinami 3“ bus tęsinys pranoksiantis savo pirmtakus. Filmo kūrėjai žada 24 kartus per sekundę sprogstančią bombą. Iš pirmųjų dviejų filmų „Nesunaikinami 3“ pasiliko geriausius aktorius, žanrą ir garso tekelio motyvą. Visa kita – stipriau, greičiau ir galingiau.
Šį kartą nesunaikinama komanda susiduria su Konradu Stounbenksu (akt. Melas Gibsonas) – prieš daug metų kartu su Barniu (akt. Sylvesteris Stallone) jų grupę įkūrusiu veikėju. Kadaise buvęs doras vyrukas, vėliau šis vertelga išvertė kailį ir tapo beatodairiškai pelno siekiančiu ginklų prekiautoju. Barnis buvo priverstas jį nužudyti ir galvojo, kad tai padarė. Bet atšokęs savo paties laidotuves Stounbenksas vėl pasirodo. Jis grįžta tam, kad sunaikintų nesunaikinamus.
Tačiau Barnis turi kitų planų. Kovai su senais priešais jis nusprendžia pasitelkti šviežią kraują ir įtraukia į „Nesunaikinamų“ komandą jaunus, greitus ir naujų kovos technikų išmokytus profesionalus. Šį „Nesunaikinamų“ misija tampa spektakliu, kuriame senoji gvardija mokosi naujovių iš jaunimo, o grumtis jai padeda aukštosios technologijos.
Naujas filmo režisierius Patrickas Hughes‘as privertė veiksmo juostų ekspertus, Sylvesterį Stallone ir Arnoldą Schwarzeneggerį rodyti geriausia, ką moka. Šį kartą jie išdarinės tokius dalykus, kurių šie guvūs senukai jaunystėje nė nesapnavo. Treškės ne tik Rembo ir Terminatoriaus kaulai. „Mechanikas“ – Jason‘as Statham‘as su universaliu kariu Dolph‘u Lundgren‘u į kompaniją pasikvietė antžmogiškąjį Bleidą – Wesley Snipes‘ą.
Įtampos „Nesunaikinamuose 3“ tiek, kad pats Chuckas Norisas (neįtikėtina, bet faktas) neatlaikė. Jis nusprendė filmą saugiai žiūrėti kino salėje, o ne vaidinti jame. Užtat vietoje jo pasirodys nesenstantis Indiana Džounsas – Harrisonas Fordas ir neprilygstamasis Zoro – Antonio Banderas.
Verčiausias pamatyti veiksmo filmas kino teatruose startuoja 2014 metų rugpjūčio 22 dieną. Kaupkis, kol yra laiko. Ir nesakyk savo diedukui, kad eini į „Nesunaikinamus 3“, nes ir jis užsimanys. O pagyvenusiems žmonėms, toks kinas, kaip ir seksas, gali baigtis neprognozuojamai.

(Garsų pasaulio įrašai)

 ------------------------------------------------

"Mėnesienos magija"/"Magic in the Moonlight"
Komedija / Drama / Romantika

Režisierius: Woody Allen

Rodomas: Forum Cinemas Šiauliai

Trukmė: 97 min.

Pastatyta: JAV


Žymusis Holivudo neurotikas Woodie‘is Allen‘as yra vienas produktyviausių kino kūrėjų istorijoje. Gal bus sunku patikėti, bet nuo 1977-ųjų iki pat šių dienų tebuvo vos vieneri metai (1981-ieji), kuriais W. Allen‘as nesukūrė naujo filmo. O kai kuriais metais dienos šviesą išvysdavo ir po dvi naujas jo juostas. Šioje vietoje reikia pridurti ir tai, kad W. Allen‘as paprastai filmus ne tik režisuoja, bet ir rašo jiems scenarijus, prodiusuoja ir juose pats vaidina.

Naujausia W. Allen‘o juosta „Mėnesienos magija“ žiūrovą nukels į trečiąjį praėjusio amžiaus dešimtmetį, pietų Prancūziją. Žymus britų iliuzonistas ir magas Stenlis (aktorius Colin‘as Firth‘as), žinomas sceniniu Vei Ling Su pseudonimu, vieną dieną sulaukia pasiūlymo vykti į Prancūzijos Rivjerą. Tiesa, ne gastroliuoti, o padėti atskleisti galimą apgavystę. Į Stenlį užsakovai kreipiasi dėl to, kad magas garsėja ne tik kvapą gniaužiančiais triukais scenoje, bet ir išskirtiniu gebėjimu perprasti žmones.

Stenliui reikės pabandyti perprasti Sofiją (akt. Emma Stone) – jauną, bet jau spėjusią pagarsėti aiškiaregę, bendraujančią su anapusiniu pasauliu. Užsakovai įtaria, kad Sofija iš tikrųjų tėra apgavikė, išnaudojanti seną, kilmingą ir labai turtingą prancūzų šeimą. Pats būdamas iliuzijų (vadinasi, ir tam tikros apgaulės) meistras Stenlis panašių asmenų atžvilgiu yra nusiteikęs gana skeptiškai. Tačiau bendravimas su mergina magui iškels visiškai naujų klausimų ir dvejonių apie tikrosios magijos egzistavimą.

(Acmefilm)

 ------------------------------------------------

"Šimto žingsnių kelionė"/"The Hundred-Foot Journey"
Drama

Režisierius: Lasse Hallström

Rodomas: Forum Cinemas Šiauliai

Trukmė: 120 min.

Pastatyta: JAV


Nuošalus Prancūzijos miestelis. Gyvenimas jame teka ramia ir jokių išsišokimų nedrumsčiama vaga. Vienintelė miestelio įžymybė – vieną „Michelin“ žvaigždutę turintis prabangus restoranas, kuriame nevengia apsilankyti ir aukščiausi šalies vadovai, ir pramogų pasaulio žvaigždės. Miestelio gyventojai be galo didžiuojasi šia maitinimo įstaiga ir yra pasirengę ant rankų nešioti restorano vadovę bei savininkę madam Malori (aktorė Helen Mirren). Po vyro mirties naujos simpatijos taip ir nesusiradusi moteris restoranui skiria visą savo energiją – kartais netgi pernelyg entuziastingai ir erzinančiai (darbuotojų atžvilgiu).

Vieną dieną ramus miestelio (ir madam Malori) gyvenimo ritmas sutrikdomas, kuomet į restorano kaimynystę – tiesiog priešais gatvę – atsikrausto šeima iš Indijos. Negana to, įsigytame apleistame pastate atvykėliai sugalvoja atidaryti ne ką kita, o... restoraną! Tokio akibrokšto madam Malori tikrai nepakęs... Ambicinga ir užsispyrusi moteris nusprendžia pamokyti įžūlius išsišokėlius. Prasideda linksmas dviejų konkuruojančių įstaigų pasikandžiojimas, kuris galų gale parodys, kad priešininkai yra ne tokie jau ir skirtingi...

Filmą „Šimto žingsnių kelionė“ režisavo kino mėgėjams puikiai pažįstamas juostų „Šokoladas“, „Sidro namų taisyklės“, „Kas graužia Gilbertą Greipą?“ bei „Tai nutiko Jemene“ kūrėjas Lasse Hallström‘as. Per savo jau 40 metų trunkančią režisieriaus karjerą šis švedas užkariavo ne tik Europos, bet ir Holivudo kino rinkas bei viso pasaulio kinomanų simpatijas.

(Acmefilm)

 ------------------------------------------------

"Lenktynės su savimi"/"La Grande Boucle"
Komedija

Režisierius: Laurent Tuel

Rodomas: Atlantis Cinema

Trukmė: 90 min.

Pastatyta: Prancūzija


Kaip ir milijonai dviračių sporto gerbėjų, keturiasdešimtmetis Fransua beprotiškai šėlsta dėl „Tour de France“ lenktynių. Rutininę egzistenciją primenantis jo gyvenimas susiklostė nelaimingai ir negražiai, tačiau Fransua mėgsta praleisti laisvalaikį ant dviračio. Namuose vienturtis sūnus jį vadina totaliniu nevykėliu, o kadaise mylėta žmona priekaištauja dėl bailio savybių. Likus vos kelioms dienoms iki „Tour de France“ starto, Fransua pagaliau nusišypso laimė. Jis gauna pasiūlymą savanoriauti lenktynėse ir atšaukia iš anksto suplanuotas atostogas. Fransua sutinka buvusį virtuozišką trenerį, kuris šiandien pernelyg depresuoja ir beveik jau priėjo liepto galą. Patyręs specialistas įkalba Fransua nepaleisti gyvenimo svajonės vėjais ir dalyvauti. Lenktynės startuoja rytoj. Jeigu dviratininkas išvažiuos į trasą iškart, turės vienos dienos prioritetą prieš profesionalius sportininkus. Galbūt jam pasiseks numinti iki Paryžiaus anksčiu už kitus.

(Pasaka)

 ------------------------------------------------

Dalintis

Daugiau naujienų

Powered by mod LCA