Šiaulių kino teatruose....

   2014-03-23

Šiaulių kino teatrai siūlo Jums tris naujus filmus.

 "Tarzanas"/"Tarzan"

Animacija / Veiksmo / Nuotykių

Režisierius:Reinhard Klooss

Rodomas: Atlantis Cinema, Forum Cinemas Šiauliai

Turbūt neatsirastų pasaulyje vaiko, kuris nebūtų girdėjęs istorijos apie beždžionių užaugintą žmonių vaiką - Tarzaną (arba kitaip - lordą Greistoką). Tarzanas gimė prieš šiek tiek daugiau nei šimtą metų - 1912-aisiais - amerikiečių rašytojo Edgar'o Rice'o Burroughs'o vaizduotėje. Knygai „Tarzanas. Beždžionių žmogus" sulaukus didžiulės sėkmės, rašytojas iki savo mirties 1950-aisiais metais parašė dar 19 pasakojimų apie džiunglėse išaugintą berniuką.

Afrikos glūdumoje sudužus sraigtasparniui, žūsta kompanijos „Greystoke Industries" vadovas, turtingas filantropas bei mokslininkas Džonas Greistokas ir jo žmona Alisa. Kartu skridęs trimetis jų sūnus Džonas jaunesnysis išlieka gyvas, tačiau yra pasmerktas mirčiai, kadangi juo galinčių pasirūpinti suaugusiųjų nebėra. Tačiau berniukui nusišypso laimė: jį suranda geraširdė gorila Kala ir ima auginti kaip savo vaiką.

Bėga metai, Tarzanas iš berniuko tampa vyru. Vieną dieną gimtosiose džiunglėse sutikus gražuolę Džeinę, būsimojo lordo Greistoko gyvenimas ima keistis: jis ima pažinti žmonių pasaulį. Netrukus paaiškėjus jo tapatybei, kompaniją „Greystoke Industries" perėmęs klastingasis Viljamas Kleitonas supranta jam iškilusį pavojų ir pasiunčia į džiungles samdinių armiją, kurių veiksmai grasina Tarzano gimtųjų vietų sunaikinimu. Padedamas mylimosios, beždžionių žmogus stoja į kovą.

(Acmefilm)

 

 -----------------------------------------------------------

 "Baubas"/"Viy"
Nuotykių / Fantastika / Siaubo

Režisierius:Oleg Stepchenko

Rodomas:Forum Cinemas Šiauliai

  XVIII a. pradžia. Kartografas Džonatanas Grinas mokslo tikslais keliauja iš Europos į Rytus. Perėjęs Transilvaniją ir įveikęs Karpatų kalnus, jis pakliūna į visų pamirštą kaimelį miškų glūdumoje. Tik atsitiktinumas ir tirštas rūkas galėjo nublokšti jį į šį prakeiktą kaimą. Čia gyvenantys žmonės nepanašūs į visus kitus, matytus keliautojo. Jie, atsiriboję nuo pasaulio giliu grioviu, naiviai tiki, kad įstengs apsisaugoti nuo piktosios dvasios, ir nesupranta, kad ji jau seniai jų sielose ir tik laukia progos ištrūkti.

(Top Film Baltic)

 

 ---------------------------------------------

"Divergentė"/"Divergent"
Veiksmo / Nuotykių / Romantika / Fantastika

Režisierius:Neil Burger

Rodomas:Forum Cinemas Šiauliai

 

Ateities žmonija gyvena kitaip nei mes. Tobuloje visuomenėje žmonės gyvena penkiose pagal asmenines savybes suformuotose bendruomenėse: Pasiaukojantieji, Taikingieji, Sąžiningieji, Ryžtingieji ir Išmintingieji. Į atitinkamą bendruomenę paaugliai paskiriami specialios ceremonijos metu. Jie gali pasirinkti savo tėvų bendruomenę, arba išeiti į kitą. O didžiausias prakeiksmas tobuloje visuomenėje - apskritai likti be bendruomenės. Tapti atstumtuoju.

Šešiolikmetė Beatrisė „Trisė" Prior gyvena Pasiaukojančių tėvų šeimoje. Artėjant jos apsisprendimo metui, mergina pademonstruoja ne vieną, o net tris savybes: ji linkusi aukotis, tačiau taip pat itin ryžtinga ir pasižymi išmintimi. Tačiau toks savybių kompleksas toli gražu nėra privalumas. Priešingai - tai reiškia, kad žmogus gali tapti nenuspėjamu, o tuo pačiu - ir pavojingu tobulai visuomenei. Mergina nusprendžia slėpti savo paslaptį ir pasirenka Ryžtingųjų bendruomenę.

Nauji bendruomenių nariai turi išgyventi itin alinantį fizinių ir psichologinių išbandymų procesą, kurio metu patvirtinamas jų tinkamumas pasirinktai bendruomenei. Jei jaunuolis nesugeba įrodyti vertas naujųjų namų, jis tampa atstumtuoju. Dar blogiau baigiasi tokiems kaip Beatrisė - išaiškėjus, kad jie slepia kitas savo charakterio savybes, jaunuoliams gresia mirtis.

Išbandymų procesui įsibėgėjus, Beatrisė ima vis labiau abejoti savo pasirinkimu ir galimybėmis įrodyti, kad yra verta pasirinktos bendruomenės. Vieną dieną Trisė sužino paslaptį, galinčią suskaldyti Ryžtingųjų, o vėliau - ir likusias bendruomenes. Skirtingos Beatrisės vidinės savybės dabar gali arba išgelbėti merginą ir jos mylimus žmones, arba juos visus pražudyti.

(Acmefilm)

------------------------------------------------------------

 "Glorija"/"Gloria"

Rodomas:Forum Cinemas Šiauliai 2014-03-27 18:00Sukurta: Čilė, Ispanija

Platintojas: Kino pavasaris, VŠĮ
 
Trukmė: 1h 50 min

 Cenzas: Žiūrovams nuo 16 metų

 
Režisierius: Sebastián Lelio

Scenarijaus autoriai: Gonzalo Maza, Sebastián Lelio

Pagrindiniai aktoriai: Paulina Garcia, Sergio Hernández, Coca Guazzini, Antonia Santa María, Diego Fontecilla, Fabiola Zamora

Operatorius: Benjamín Echazarreta

Montažas: Sebastián Lelio, Soledad Salfate

Prodiuseriai: Juan de Dios Larraín, Pablo Larraín, Luis Collar

Kalba: ispanų / Spanish

Subtitrai: lietuvių / Lithuanian

Aprašymas

Nors Glorijai penkiasdešimt aštuoneri, ji vis dar jaučiasi jauna. Savo vienatvę pavertusi nenutrūkstamu vakarėliu, Glorija („Sidabriniu lokiu“ 2013 m. Berlyno kino festivalyje apdovanota geriausia aktorė Paulina Garcia) ieško vienišų vyrų ir meilės, kol susipažįsta su žaviu vyriškiu Rodolfu. Moteris visa galva neria į intensyvius santykius ir net ima įsivaizduoti, kad su nauju mylimuoju gali turėti ilgalaikį ryšį, tačiau jos nuotaiką aptemdo netikėti išbandymai susidūrus su Rodolfo paslaptimis.

Dalintis

Daugiau naujienų

Powered by mod LCA