Filmo „Nesamasis laikas“ kūrėjai atvyksta į Šiaulius

 

2014-02-28

Pavasaris prasidės naujausio lietuviško filmo „NESAMASIS LAIKAS" kūrybinės komandos maratonu po Lietuvą. Jau kovo 1 d. „Nesamojo laiko" kūrėjai atvyksta į Šiaulius, kur kino teatre „Atlantis Cinemas" ne tik pristatys naujausią savo darbą, bet ir bendraus su žiūrovais, diskutuos apie filmo kūrybinius užkulisius.

 

  „Skleisdami žinią apie „Nesamąjį laiką" sakome, kad tai filmas apie jus ir apie mus. Todėl mums, filmo kūrybinei komandai, labai svarbu žinoti, ką apie jį manote jūs, mieli žiūrovai. Kviečiame jus kartu pasižiūrėti filmo ir nuoširdžiai apie jį padiskutuoti. Pažadame atsakyti į visus klausimus ir būti atviri," - šypsodamasis sakė filmo režisierius.

 „Pagrindinis mano kartos bruožas - nuolatinę įtampą kelianti sumaištis. Kuomet nieko nespėji, o privalai. Nenori, o reikia. Dar gali, bet jau nebetiki. Šiame filme kalbu apie būtinybę nenutildyti šio vidurius draskančio vidinio nerimo, nes jame ir slypi visi rūpimi atsakymai. Tereikia sustoti ir įsiklausyti," - sako filmo režisierius Mykolas Vildžiūnas.

 Filmas "Nesamasis laikas" pasakoja apie trisdešimtmetį Tadą - aktyvų, daug dirbantį, mažai miegantį ir nuolatos užsiėmusį miesto žmogų, neberandantį laiko paklausti savęs, kodėl nesusikalba su žmona, nepaskambina tėvams ir neturi ką pavadinti draugu. Šį nevaldomą Tado bėgimą sustabdo lemtinga avarija, o likimas įteikia neįkainojamą dovaną - jo gyvenimą pakeičiantį susitikimą su seniai prarastu vaikystės draugu.

Filmo premjerinis seansas ir jauki diskusija su filmo komanda vyks kino teatre „Atlantis Cinemas", šeštadienį, kovo 1 d., 17.00 val.

 

 

Dalintis

Daugiau naujienų

Powered by mod LCA