Šiaurės Lietuvos kolegijoje pirmoji Multimedijos specialistų laida

 2013-07-02

Šiemet Šiaurės Lietuvos kolegija išleido pirmąją multimedijos technologijos inžinierių laidą. Pasirinkę šią studijų programą studentai mokėsi  kurti ir publikuoti tinklalapius, žinių saitynus, įmonės ar produkto prezentacijas, kompaktinius diskus su interaktyviais multimedijos elementais, animuotą dvimatę ir trimatę kompiuterinę grafiką ir kitus multimedijos produktus.

      Naujieji multimedijos specialistai  integruosis į Lietuvos darbo rinką kaip reklamos, rinkodaros, bankų, informacinių ir telekomunikacinių technologijų, bibliotekų, leidybos, renginių aptarnavimo ir kitų sričių inžinieriai ir šiek tiek kompensuos profesionalių specialistų,  išmanančių kompiuterių, vaizdo bei garso technologijas, gebančių administruoti techninę bei programinę įrangą, kurti ir valdyti multimedijos produktus, trūkumą.

     Baigiamųjų darbų gynimo metu kvalifikavimo komisijai diplomantai pristatė įvairius darbus:  demonstracinę internetinio žaidimo versiją,  vaizdo klipus, filmo reklaminį paketą, elektronines publikacijas. Apgintų baigiamųjų darbų įvertinimų vidurkis 8,7 balo, jiems vadovavo kompetentingi mieste ir respublikoje žinomi įvairių sričių specialistai.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Dalintis

Daugiau naujienų

Powered by mod LCA